-19%

Шкіряний чоловічий гаманець клатч чорний (VS)
1 700 ₴
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 1793(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий гаманець клатч портмоне Lacoste люкс якість стиль Лакоста
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра люкс якості;
Вирубник: Туреччина;
Довжина: 10 см;
Висота: 14 см;
Товщина: 3 см;
Місткий і стильний гаманець у фірмовій коробці;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 125 мм |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379 ₴









