-21%

Чоловічий рюкзак сумка на груди велика чорна водостійка (VS)
950 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 1106-2(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак сумка на груди великі чорні водостійкі
Характеристики:
Матеріал: якісна щільна плащівка з водовідштовхувальним просоченням;
Висота: 30 см;
Ширина: 18 см;
Глибина: 9 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий рюкзак сумка на груди велика чорна водостійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴









