-31%

Якісна жіноча мінісумочка клатч, модна класична сумка для дівчат новинка, чорна
Характеристики:
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Добре тримає форму;
Довжина: 22 см;
Ширина за основою: 6 см;
Висота: 13 см;
Якісна металева фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна жіноча мінісумочка клатч, модна класична сумка для дівчат новинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴









