-23%

Ігрові фігурки Roblox у коробці, набір фігурок Роблокс 12 шт героїв (VS)
1 300 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 7096(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрові фігурки Roblox у коробці, набір фігурок Роблокс 12 шт. героїв, колекційні
Характеристики:
-
Матеріал: пластик;
-
12 великих фігурок + мініфігурки;
-
Розмір коробки: 31х28х6 см
-
Склад набору на фото;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ігрові фігурки Roblox у коробці, набір фігурок Роблс 12 шт. героїв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









