Красивий шкіряний гаманець жіночий лаковий, червоний портмоне для жінок рептилія, якісний
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 18,5 см;
Ширина: 9,5 см;
Товщина: 3,3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 33 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Гарний шкіряний жіночий гаманець лаковий, червоне портмоне для жінок рептилія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴










