Дитяча міні сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток з ведмедем на плече
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 15 см;
Довжина: 20,5 см;
Глибина: 10 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 17 см |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з ведмедиком, маленька сумка для дівчаток із ведмедем на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴






