-16%

Жіночий рюкзак сумка Леопардовий, Світло-коричневий(VS)
1 100 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1806СК(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак жіночий сумка Леопардовий, сумка-рюкзак жіноча
Характеристики:
-
Матеріал: високоякісна екошкіра;
-
Якісний і практичний матеріал;
-
Висота: 31 см;
-
Ширина: 24 см;
-
Глибина: 13 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий міський рюкзак сумка Леопардова, сумка-рюкзак жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴







