-23%

Класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри в коробці (VS)
1 550 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1810(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри. Жіночий портмоне модний шкіряний в коробці, новий
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 18,7 см;
Ширина: 9 см;
Товщина: 3 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 187 мм |
| Застібка | Ремінець |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Класичний жіночий гаманець із натуральної шкіри. Портмоне жіноче модний шкіряний у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









