Екошопер зі 100% хлопка (щільністю 210 г/кв.м).
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.
Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на кожен день. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щильний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг. Для зручності користування кутки внизу зашиті та утворюють дно шириною 7 см.
Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.
Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 38*40 см
- Тканина:небілена бавовна щільністю 210 г/кв.м.
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г/кв.м

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bookopt |
| Вага | 95 г |
| Висота | 400 мм |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 385 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Україна |
- Ціна: 216 ₴







