
Бульба для води ION8 1000 мл. BPA Free, Times To Drink, (ЕКО пляшка) BPA Free, Teal Blue(VS)
1 054 ₴
- Немає в наявності
- Код: I8RF1000PTBMOT(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спортивна пляшка ION8 OneTouch 1000 мл | Велика, герметична, без BPA
Твоя щоденна доза гідратації — без компромісів
Бутка ION8 OneTouch 1000 мл (36 унцій) створена для тих, хто завжди в русі.





Виберіть пляшку, яка не підведе
ION8 OneTouch 1000 мл — твій надежний спутник для будь-якого активного дня.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ION8 |
| Вага | 174 г |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| RECYCLON® | це екологічно чистий, легкий і безпечний пластик нового покоління, який активно використовується у виробництві пляшок бренду ION8. |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Матеріал пляшки | Recyclon™ (не містить бісфенол-А) |
| Температурний діапазон: | від -5°C до 96°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴





