Бутка ION8 OneTouch 1200 мл з нержавіючої сталі |
Максимальний об'єм —
ION8 OneTouch 1200 мл – це идеальна велика пляшка для води, створена для інтенсивних тренувань, активного способу життя, подорожей та кемпінгу.





ION8 OneTouch 1200 мл – це идеальна велика пляшка для води, створена для інтенсивних тренувань, активного способу життя, подорожей та кемпінгу.





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ION8 |
| Вага | 222 г |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Температурний діапазон: | -10°C до 70°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴






