
Бульба для води металева вакуумна ION8 500 мл. Vacuum Insulated, Rose Bloom(VS)
1 308 ₴
- Немає в наявності
- Код: I8TS500ROSEB(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термопляшка з нержавіючої сталі 500 мл OneTouch | Вакуумна ізоляція, герметична, стильна





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ION8 |
| Вага | 253 г |
| Висота | 231 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Температурний діапазон: | від -5°C до 96°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴





