Бушка ION8 OneTouch 600 мл з нержавіючої сталі | Компактна багаторазова пляшка без термоізоляції
Стильна та легка альтернатива одноразовим пляшкам
Багаторазова пляшка ION8 OneTouch об'ємом 600 мл (20 унцій) — ідеальний вибір для повсякденного використання. Вона досить компактна, щоб поміститися у дитячий ланч-бокс, міську сумку чи рюкзак, і водночас містка для підтримки гідратації протягом усього дня. Завдяки зручній формі, сумісна зі всіма автомобільними підсклянниками та бічними карманами рюкзаків.
Кришка відкривається однією рукою, а вентиляційний отвір забезпечує плавний потік без бризок. Це пляшка, яка поєднує в собі практичність, стиль та заботу про довкілля.





Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ION8 |
| Вага | 164 г |
| Висота | 231 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 600 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Пляшка для напоїв |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Температурний діапазон: | -10°C до 70°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴






