
Чоловіча сумка для ноутбука та документів чорна (VS)
3 900 ₴
1 950 ₴
- В наявності
- Код: N76955(VS)
Чоловіча сумка для ноутбука й документів чорна
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 × 8.
Структура:
- (1) одна кишеня на блискавці з тильного боку;
- (1) одне основне відділення;
- (3) три кишені на блискавці з лицьового боку;
- (1) одна внутрішня кишеня.
Опис:
Філософія творців торгової марки Tiding Bag полягає у прагненні сьогодні задовольнити ті потреби покупця, які стануть актуальними лише завтра. Якщо ви віддаєте перевагу функціональним речам, багато працюєте, постійно пересуваєтеся по світу і дратуєтесь, помічаючи найменші вади — обирайте вироби бренду Tiding. Вироби бренду Tiding Bag вибирають люди, пріоритетом яких є комфорт та функціональність.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Дві |
- Ціна: 1 950 ₴









