
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок та прогулянок чорний (VS)
4 780 ₴
2 390 ₴
- В наявності
- Код: 75362(VS)
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок і прогулянок чорний
Характеристики
- Колір: чорний
- Розміри (см): 30 х 40 х 17
- Матеріал: натуральна шкіра
- Виробник: Туреччина;
Структура
- (1) одне основне відділення
- (1) одна кишеня з лицьового боку
- каркасна модель
Опис:
Чоловічий рюкзак від виробника Tiding Bag зроблений із натуральної шкіри чорного кольору. Ця модель вирізняється місткістю, стриманим дизайном і зручністю у використанні. Основне відділення закривається на блискавку з двома бігунками. У нього можна покласти папки з документами, ґаджет. З лицьового боку є велика кишеня на блискавці, де поміститься щоденник та інша канцелярія. Шлейки рюкзака зміцнені додатково текстильними вставками. Для комфорту під час носіння регулюються за довжиною.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 2 390 ₴







