Ручка-поплавець для екшн-камер GoPro SJCAM XIAOMI FLOATING GRIP(VS)
Якісне кріплення поплавців для екшн-камери.
Ручка поплавців, виготовлена з міцного пластику та порожня всередині. При такій конструкції вона не дасть потонути вашій камері або іншому прикріпленому до неї обладнання. При зйомці під водою, якщо ви випустите ручку з руки, вона спливе вгору разом з вашою камерою, а жовтий колір допоможе швидко побачити її на водній гладі. style="width:1300px" title="поплавець для екшн-камери"/>
Так само поплавець можна використовувати як ручку або монопод на суші.
У комплекті поставки входить, поплавок ( ремешок поплавок для екшн-камери" src="https://for-extreme.com.ua/image/catalog/floating/3.jpg" title="комплектація поплавок для екшн-камери"/>
Xiaomi (YI Sport, YI 4K, YI 4K Plus, Mijia 4K, YI Lite, YI Discovery); H7;
Thieye;
Soocoo;
Sony (при купівлі адаптера).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AC Prof |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Поплавок |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | поплавок (на вибір гладкий або рифлений), кріпильний гвинт, страхувальний ремінець |
| Довжина ремінця | 32 см см |
| Довжина ручки | 15.5 см см |
| Діаметр ручки | 4 см |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
- Ціна: 227 ₴






