Селф палиця штатив з пультом для телефону Yunteng YT-9928(VS)
УвагаСтережіться підробок! У нас тільки оригінальна продукція штативів та моноподів YUNTENG. |
Компактний, універсальний комплект для селфі з можливостями монопода та штатива вагою всього 200 грам. style=""> |
дюйма дозволяє повертати встановлений пристрій вздовж трьох осей: нахилу, панорамування, крену. В адаптер з робочим діапазоном 5.2см-10.5см, можна встановити не тільки смартфон, а й екшн-камеру (для деяких моделей потрібний додатковий перехідник).
style="text-align:center">Комплектація
У комплект поставки монопода Yunteng YT-9928 входить селфі палиця, адаптер для телефону, пульт керування. src="https://for-extreme.com.ua/image/catalog/Tripods/Yunteng/YT-9928/7.png" style="width:800px" title="комплект по
Технічні характеристики
Механічний діапазон обертання вісь панорамування🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | монопод-штатив, адаптер для телефону, пульт управління, кабель USB / MicroUSB |
| Довжина в складеному стані | 22 см |
| Додатково | тримач для смартфона, пульт |
| Екшн-камера | при використанні адаптера на штатив (продається окремо) |
| Категорія | штатив, монопод |
| Кріплення | 1/4 дюйма |
| Максимальна висота | 96 см |
| Максимальне навантаження | 220г |
| Механічний діапазон обертання вісь нахилу | -45°+45° |
| Механічний діапазон обертання вісь панорамування | 360° |
| Мін/макс ширина смартфона | 5.2-10.5см |
| Смартфон | шириною від 52мм до 105мм (при використанні комплектного адаптера) |
- Ціна: 697 ₴




