
Кавомолка Eureka Helios 65 мм, Професійна Чорна(VS)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15592(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кавомолка Eureka Helios 65 мм, Професійна Чорна(VS)
Професійна кавомолка Eureka Helios 65 мм Характеристики: Діаметр ножів – 65 мм Матеріал ножів – загартована сталь. Потужність – 280W Продуктивність – 3.5-5г/сек Швидкість про/хв - 1380 Частота кіл-фаз - 50/60Hz - 1 Робоча напруга - 220v Маса нетто – 12kg Габарити (ШхВхГ) мм – 220х600х250 Місткість бункера – 1200g Кавомолка EUREKA HELIOS 65 – новинка 2020 року. Дана модель прямого помелу відмінно впорається зі своїм завданням як у вашій кухні, так і для використання в комерційних цілях. Дуже швидкий помел, 5 грам в секунду, інноваційний дизайн, низький рівень шуму, новий багатофункціональний кольоровий сенсорний дисплей, лічильник порцій, універсальна вилка «вільні руки», що регулюється, мікрометрична безступінчаста система регулювання помелу, технологія АСЕ. Модель оснащена сенсорною панеллю управління, лічильником порцій, підсвічуванням та регульованим жолобом. Корпус виконаний із литого алюмінію. Особливості: Високошвидкісна дисперсія помелу. Система безступінчастого мікрометричного регулювання помелу. Система ACE Універсальна регульована вилка "вільні руки" Можливість активувати або деактивувати 3 режими активації подрібнення Система повного контролю Система безпеки бункера для кавових зеренЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eureka |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Дозатор | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 593 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Ширина | 232 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








