Силіконова прокладка для кавомолок Baratza(VS)
Силіконова прокладка для кавомолок Baratza Силіконове прокладання для зерен під бункер. Підходить для електричних кавомолок Encore, Virtuoso та Preciso. Має ідеальну посадку. Радимо не нехтувати цілісністю прокладки. Ось цієї маленької, але важливої деталі залежить успіх роботи всього організму електричної кавомолки. Тому, якщо оригінальна силіконова прокладка затерлася або порвалася, необхідно негайно замінити її на нову.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BARATZA |
| Вид запчастини | Кофемолка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 135 см |
| Матеріал жорен | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



