-26%

Кавомолка Fiorenzato F64e Grigio 2023 сіра Оновлена (Фіорензато) grey(VS)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 10175(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кавомолка Fiorenzato F64e Grigio 2023 сіра Оновлена (Фіорензато) grey(VS)
Кавомолка Fiorenzato F 64 E Сіра 2023 Grigio (Фіорензато) grey сіра. Діаметр жорен 64 мм. Тип: прямий помел Бункер 1,5 кг Габарити (ШхГхВ), мм: 230x615x270 Потужність, Вт: 350 Напруга В: 220V Тип жорен плоскі Швидкість обертів об/хв: 1350-1550 Виробник Італія Вага-14 кг. Гарантія 1 рік. Відмінна італійська кавомолка стане незамінним помічником для будь-якого баріста. Спростить робочий процес і допоможе приготувати чудові напої зі свіжомеленої кави. Дуже практична кавомолка із гарним дизайном. Має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави прямо в холдер та електронне керування через сенсорний екран. Місткість бункера приблизно 1.5 кг. Кавомолка Fiorenzato F 64 E - це ідеальний варіант для використання в кав'ярні та ресторанах. Кавомолка Фіорензато F 64 E Кавомолка Fiorenzato F 64 E – це унікальний італійський апарат, який стане чудовим помічником для Вас у процесі приготування кавових напоїв. Гарний дизайн, який добре запам'ятовується та високої якості зробили кавомолку Фіорензато Ф 64 Е – це шедевр, призначений для створення ідеальної кави. Кавомолка має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави безпосередньо в холдері. Завдяки такій функції Ви можете готувати еспресо зі свіжозмелених зерен, використовуючи рівно стільки сировини, скільки потрібно. Жорнова в кавомолці Fiorenzato F 64 E У кавомолці F 64 E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 64 міліметри, які в парі з електромотором 350 Вт здатні розвивати швидкість до 1550 обертів на хвилину. За такої швидкості кавові зерна не тільки швидко подрібнюються, а й зберігають свій первозданний аромат, адже при такому помелі не виникає небажаного перегріву, що впливає на кінцевий результат напою. Рідкокристалічний дисплей кавомолки Fiorenzato F 64 E Кавомолка має дуже просте та зрозуміле керування завдяки повністю русифікованому меню, яке відображається на яскравому та великому сенсорному дисплеї. Істотною відмінністю кавомолки нового типу від її попереднього варіанту є новий рідкокристалічний дисплей з більшою діагоналлю екрана. На дисплеї відображається температура та вологість у приміщенні для більш зручного налаштування помелу, а також статистика витрати кави та дані щодо діагностики зносу жорнів. Електронне регулювання помелу. Незалежне регулювання помелу для одинарної та подвійної порцій.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiorenzato |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Дозатор | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 615 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | Кавомашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



