Кавомолка домашня електрична LD 900E Чорна(VS)
Кавомолка домашня електрична LD 900E Чорна Особливості та характеристики: Специфікація кавомолки Модель №LD-900E Розмір 330*190*570мм Вага 14,5 кг Розмір жорнів 64 мм. Місткість бункера для зерен 1,5 кг. Вольт 220В/50Гц, 110В/60Гц Потужність 350 Вт Матеріал Алюмінієвий сплав Регулювання помел Безступінчасте регулювання помелу Зручний тачпад Розмір: 45(Д)*25(Ш)*59(В) смЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KNBK |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний/Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






