-26%

Ваги Precision Mini smart для еспресо(VS)
2 104,65 ₴
1 559 ₴
- В наявності
- Код: 300468(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги Precision Mini smart для еспресо(VS)
Ваги Precision Mini smart для еспресо Характеристика ваг Максимальна вага 2 кг Шаг 0,1 г Вага: 200 г Таймер 9 хв. 59 сек. G/OZ/ml/lb: Конвертація Індикатор: світлодіодний дисплей Вбудований акумулятор 350 mAh Заряджання від ЮСБ (провід у комплекті) Джерело живлення: Type C Розмір ваги 10 см на 9 см. Висота 1.8 см У комплекті провід для заряджання У комплекті гумовий килимок У комплекті ремінець При приготуванні смачної кави дуже важливою є точність. Щоб готувати напій правильно щоразу, при кожному заварюванні потрібні спеціальні ваги кави. Якщо готувати каву без терезів – це справжня лотерея і, у прямому сенсі, ворожіння на кавовій гущі. Без терезів, звичайно, можна приготувати смачний напій, але швидше за випадковість, ніж закономірність. Навіть якщо у Вас і вийшла смачна кава, швидше за все ви не зможете точно повторити наступного разу, оскільки Ви не знаєте ні пропорції, ні ваги кави, ні часу заварювання. Навіщо потрібні ваги для кави? Навіть якщо ви досвідчений кавоман, і можете вже на око визначити порцію кави та інтуїтивно знаєте який час потрібно для заварювання, все краще використовувати ваги, це спростить процес приготування і дасть більш високу точність, а отже, і хороший результат. Також за допомогою ваг дуже легко повторить вдалий рецепт, тому що у Вас будуть усі дані. Головне, що дають терези – це стабільність, смак чашки легко повторити. При точному контролі кави, кількості води і часу заварювання Вам буде легко визначити, які корективи потрібно внести в рецепт при наступному приготуванні, якщо напій не вийшов.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSIDE |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Компенсація тари | Так |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Матеріал тари | метал |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Грам, Кілограми |
| Кріплення на стіну | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.193 г |
| Висота | 20 |
| Глибина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴









