Ваги Smart Scale K112 для кави (VS)
Ваги Smart Scale K112 для кави
Характеристики Smart Scale K112
- Діапазон роботи 0,3-2099 г
- Точність вимірювання, г 0.1
- Матеріал Акрил, Скло АБС пластик
- Захист від води
- Вага 272 грами
- G/OZ/ml/lb: Конвертація
- Індикатор: Світлодіодний дисплей
- Вигляд живлення Від USB-порту
- Шнур для заряджання йде в комплекті
- Розмір виробу: 10,5 см x 10,5 см
- Висота 2.2 см
- Батерея ємністю 500 mA
- Тип&ваги для приготування кави
- Колір Чорний матовий
- Автоматично переходять у режим снучерез 5 хв
Ваги Smart Scale K112 для кави
Вага Smart Scale K112- Компактні ваги для приготування кави мають розмір всього 105 на 105 мм і висоту 2.2 см. Товщина корпусу, компактність та зручність зберігання з мінімалістичним дизайном.
Цифрова вага для кави з точністю 0,1 г, діапазон від 0,1 г до 2099 г Теплоізоляційний килимок протиковзкий та захищає ваги від царапин та високих температур. Ваги Smart Scale K112 для кави Відмінні точні ваги для кави мають точність до 0,1 г та від 0,3 г до 2099 р. Він оснащений високоточними датчиками виявлення твердих та рідких речовин та надійним мікропроцесором, що забезпечує надшвидкий відгук та стабільність при кожному вимірі заварювання. 3 режими заварювання та 3 одиниці виміру. На додаток до ручного режиму зважування, ці кавові ваги також оснащені режимом автоматичного таймера, режимом еспресо та режимом витрати, що дозволяє легко визначити час заварювання, вагу рідини/кави, співвідношення рідини та швидкість потоку. Цифрові кавові ваги Smart Scale K112 виготовлені з матеріалів преміум-класу, мають верхню частину із загартованого скла та акрилову основу. Smart Scale K112 мають мінімалістичний та текстурований дизайн. Він оснащений чітким світлодіодним дисплеєм з гарною читальністю. В комплект поставки входить силіконова накладка, що знімається. Довгий термін служби батареї. Літій-іонна акумуляторна батарея розрахована приблизно на тринадцять годин роботи. Через 2 хвилини очікування ваги автоматично вимикаються для економії енергії. В комплект поставки входить зарядний кабель USB-C. Терези Smart Scale K112 сумісні з більшістю еспресо-машин і невеликими кавоварками. Ваги для кави легко зберігають і носять із собою, що робить їх ідеальними для любителів кави на відкритому повітрі. Ваги Smart Scale K112 оснащені функцією вимкнення звуку. Натисніть та утримуйте кнопки «Тарування» та «Питання» протягом 2 секунд, щоб вимкнути звуковий сигнал. 

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSIDE |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Компенсація тари | Так |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Матеріал тари | метал |
| Стан | Новий |
| Тип елементів живлення | інші |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Фунти, Мілілітри, Грам, Кілограми |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Матеріал корпусу | Скло, Метал, Пластик |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Глибина | 15 см |
- Ціна: 2 347,65 ₴









