Кавомолка Wilfa Balance електрична Silver(VS)
Кофемолка Wilfa Balance електрична
Характеристики
- Бренд WILFA
- Модельbalance
- Потужність:160 Вт
- Колір: Металік
- Місткість:275 г
- Контейнер для меленої кави 100 г
- Функція таймера до 30 секунд
- Знімний пластиковий піддон для кави з УФ-фільтром
- Вбудований кабельний відсік
- Кількість помелу 31
- 4 рекомендовані градції помелу в залежності від способу приготування кави - кавоваркаМока, аеропрес, фільтрована кава та френч-прес (не підходить для помелу в еспресо та турецьку каву)
- Протиковзкі ніжки
- Розміри:170 x 155 x 285 мм
- Вага: 1,9 кг.
- Країна-виробник:
Кавомолка Wilfa Balance
Кавомолка Wilfa Balance може подрібнювати кавові зерна відповідно до ваших індивідуальних побажань завдяки 31 рівню помелу. якості кавових зерен.
Антистатичний контейнер для кави 100 г. Цифровий індикатор з таймером: на цифровому дисплеї можна легко та швидко відрегулювати кількість меленої кави.
Wilfa Balance – сучасна автоматична кавомолка для домашнього використання. Вона оснащена конічними жорнами, які гарантують швидку роботу та рівномірний помел. зерен, завдяки чому ми можемо за один раз перемолоти потрібну кількість кави, достатню для приготування великої порції.
На передній частині кавомолки розташована сенсорна панель із цифровим дисплеєм та часом, завдяки яким ми можемо встановити час помелу кави. зерен навіть після того, як контейнер буде знятий з кавомолкою. Невеликий розмір кавомолки означає, що Wilfa Balance поміститься на будь-якій кухонній стійці.

🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilfa |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 9 064 ₴










