Оригінальні жорна (ножі) для кавомолки Baratza M3 (50/20) Encore(VS)
Оригінальні жорна (ножі) для кавомолки Baratza M3 (50/20) Encore
Оригінальні жорна (ножі) для кавомолки Baratza M3 (50/20) Encore
В комплект входять внутрішні та зовнішні жорна
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BARATZA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 1500 г |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Дозатор | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 г |
| Тип запчастин | Кавомолка |
| Висота | 615 |
| Глибина | 270 см |
| Тип прибора | Кавомашина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 552 ₴







