Штатив монопод TLS 180 см з тримачем для телефону та пультом (VS)
Штатив трипод монопод TLS 180 см із тримачем для телефону та пультом Штатив монопод поєднує в собі функцію штатива для телефону та палиці для селфі. Ідеально підходить для селфі, TikTok, прямих трансляцій, записування відео, фотографів, YouTube, відеоблогів та сімейних зустрічей. Штатив для селфі та підставка для штатива для телефону: вільно перемикатися між режимом селфі-палиці та режимом підставки для штатива. Штатив може бути застосований до будь-якої ситуації, таких як відеознімання, групові світлини, фотознімання, екстрим і знімання селфі. Багатофункціональний монопод/штатив завдовжки 180 см, з Bluetooth пультом керування, тримачем для телефону, оснащений стандартною різзю 1/4, що дає змогу встановити будь-яке обладнання, телефон, фотоапарат або екшн камера. Тримач для телефону сумісний із моделями шириною від 55 мм до 85 мм, він забезпечений надежним фіксатором, силіконовими вставками на місці контакту з ґаджетом. До комплектації також входить бездротовий пульт bluetooth для камери смартфона. Технічні характеристики Висота/довжина 55-180см Кількість секцій 5 Регулювання поворот нахил крен 360° 90° 360° Матеріал алюміній, пластикЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TLS |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Максимальна висота штатива | 1800 мм |
| Максимальне навантаження | 0.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴










