Відеосвітло LED освітлювач Varicolor PRO LED U600+ (3200-6500K)(VS)
Професійна світлодіодна лампа Varicolor PRO LED U600+ відеосвітло 640 SMD світлодіодів Ra 95+ Відеосвітло PRO LED U600 Plus складається з 640 шт. високоякісних SMD світлодіодів зі світловипромінюючими кристалами та підвищеною областю світіння, що дозволяє отримувати підвищену яскравість при тому ж витраті енергії. Кут освітлення дозволить отримати зображення без затінення по краях та без пересвічених областей у центрі. Температура кольорів даної панелі регулюється в діапазоні від 3200К до 6500К за рахунок використання двох груп світлодіодів різної кольорової температури. Індекс кольору (CRI) становить не менше 95%, показник набагато перевищує значення у аналогічних освітлювачів на ринку. У комплекті йде холодний черевик, тому можна закріпити угол нахилу. Режими налаштовуються плавними димерами. Один диммер відповідає за теплу температуру та яскравість, інший за холодну та яскравість. У будь-який момент відеосвітло можна взяти з собою, так як є можливість підключити відразу 2-х аккумулятором (серія NP-F - F550/F570/F750/F770/F950/F970/F980) На відеосвітлі присутній індикатор заряду батарей. У комплект поставки не входять аккумулятори (можна укомплектувати додатково). Характеристики: Кількість світлодіодів: 640 SMD світлодіодів розмір: 20/11/3 см температура 3200-6500К Потужність 40 Вт, CRI 95+,5000lm від мережі 220 Можливість роботи від акумуляторів: Так (в комплект не входять) Кріплення - перехідник з регулюванням кута нахилу Сітковий кабель із адаптером Алюмінієві шторки (4 шт.) встановленіЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Бездротовий пульт ДУ, Управління потужністю, Управління температурою свічення, Поворотна рама |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 до 6500К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Кількість світлодіодів | 640 |
| Розміри панелі | 20 х 11 х 3 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 105 ₴









