
Світлодіодна LED-лампа Camera light PF-45 для фото та відеознімання 3200-5700K(VS)
1 862 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1381(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна LED-лампа Camera light PF-45 для фото та відеознімання 3200-5700K(VS)
Світлодіодна LED-лампа Camera light PF-45 для фото та відеознімання 3200-5700K Кругла світлодіодна LED-лампа PF- 45 — це доступне професійне освітлення для фото- та відеознімання, предметного знімання, додаткового освітлення. Лампа має 3 режими світіння — теплий, холодний і нейтральний білий. Перевага цієї лампи — високий індекс передавання кольору (понад 95 Ra), що допоможе в копіткій роботі з кольором і деталями, а також компактний розмір. Універсальна кругла лампа послугує чудовим інструментом у у умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D-головкою, що дасть змогу повертати її під будь-яким кутом уперед і назад. Наявність дротового пульта дасть змогу регулювати яскравість світла, температуру світіння й перемикати режими світіння. Це сучасна лампа з регулюванням теплоти світла. Завдяки їй ви отримаєте професійне світло, яке не мерехтить і розподіляється рівномірно й без тіні. Працює в режимах від 3200К до 5700К. Кругла LED-лампа легка у використанні. Вона без проблем розміщується на штативі. Міститься лампа безпосередньо до мережі. Переваги: Компактний, портативний і легкий корпус, зручний для перенесення; Застосування в мобільній фото- та відеозніманні, детальному зніманні та як додаткове освітлення; Плавне регулювання яскравості та колірної температури за допомогою дистанційного пульта; Можливість вибору з трьох температурних режимів кольору: теплий, холодний і нейтральний; Стандартне нарізне кріплення для штатива, що дає змогу встановити по вертикалі та горизонталі; Характеристики: Модель: PF-45; Колірна температура: 3200-5700 K; Режими світіння: теплий/холодний/нейтральний Освітлення: Ra95+; Діагональ: 45 см; Живлення: 220 V; Довжина кабелю: 140 см; Пульт дистанційного керування Розмір: 45 х 45 х 4 см Комплектація Прямокутна LED PL-45 (з пультом) Тримач із 3D головкою для лампи ПакованняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 45 мм |
| Діапазон регулювання яскравості | От 0% до 100% |
| Діапазон колірної температури | Від 3200 К до 5700К |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Бездротовий пульт ДК | Поворотна рама | керування потужністю | керування температурою світіння |
| Розміри панелі | 45 х 45 х 4 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Стан | Нове |
| Тип підсвічування | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862 ₴









