-26%

Заряджання Insta360 X4 два слоти закрито Telesin S0-BCG-07-TIS(VS)
1 752,30 ₴
1 298 ₴
- В наявності
- Код: 4580(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заряджання Insta360 X4 два слоти закрито Telesin S0-BCG-07-TIS(VS)
КомплектаціяУ комплект постачання Telesin S0-BCG-07-TIS входити закрита зарядка для Insta360 X4 на два слоти, кабель Type-C. |
Технічні характеристики
| Сумісність | оригінальний акумулятор Insta360 X4 та їх аналоги |
| Підтримка швидкого заряджання | PD3.0 |
| Час зарядки | два акумулятори за 75хв |
| Індикація заряду | роздільна для двох каналів |
| Захист | коротке замикання, перезаряджання, перерозряджання, перегрів, перевищення сили струму або напруги |
| Вхідна напруга | 5 В 3 А, 9 В 3 А, 12 В 2 А |
| Вихідний струм | 4.4В 3А |
| Діапазон робочої температури | 0℃~40°C |
| Матеріал | пластик |
| Розміри | 76 × 60 × 43 мм |
| Вага | 84г |
| Гарантія | 6 місяців |
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Telesin |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298 ₴




