Діатомітовий килимок у туалет під унітаз на гумовій основі 50х50 см (VS)
Килимок у туалет зроблений із використанням природного матеріалу діатоміту. Гумова основа запобігає ковзанню. Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера, колір і відтінок товару на фото може відрізнятися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 50 мм |
| Основа | ПВХ |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Мрамор |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


