Антиковзний килимок у ванну 60х90 см білий Хвилі (VS)
Гарний та екологічний килимок для ванної забезпечить вашим ніжкам комфорт та стане прикрасою для ванної кімнати. Густі гіпоалергенні ворсинки чудово тримають форму. М'який килимок має прогумовану, непромокальну основу, відмінно фіксується на будь-якій поверхні, не ковзає. Швидкосохнучий килимок у ванну виключить появу неприємних запахів, утворення плісняви та грибка. Матеріал – високоякісний поліестер, ворс проминається під вагою ніг і відразу повертає колишній вигляд. Краї акуратно оброблені по периметру. Килимок у ванну можна прати в машинці без використання віджиму та відбілювання. Виріб легко сохне на свіжому повітрі. За дотримання правил догляду прослужить дуже довго. Не сушити поблизу опалювальних приладів, не використовувати хімчистку, не гладити. Будь-якій господині такий подарунок на новий рік, новосілля після ремонту обов'язково сподобається. Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера, колір і відтінок товару на фото може відрізнятися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина | 90 см |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Основа | ПВХ |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴


