Килимок придверний 120х70 см d23(VS)
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2700 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килимків | 120х70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴



