Килимок у туалет під унітаз на гумовій основі 50х50 см v44(VS)
Килимок у туалет зроблений з використанням матеріалу діатоміту. < /span>
Прогумова основа запобігає ковзанню.
Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера колір та відтінок товару на фото можуть відрізнятися.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 50 см |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Основа | ПВХ |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Мармур |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


