Килимок у передпокій брудозахисний d28 120х120 см(VS)
Можна замовити індивідуальний розмір: ширина 120 або
У чому його особливість:
- звичайними ножицями можна вирізати килимок під розмір своєї передпокою, з урахуванням усіх кутів, скосів, нерівностей;
- зверху скручені між собою нитки ПВХ;
- знизу гумова основа (не пропускає воду та бруд);< /p>
- весь бруд можна витрусити, пропилососити, промити під струменем води;
- ви можете вибрати як стандартний розмір на нашому сайті, так і зробити індивідуальне замовлення, залежно від потреб.
< strong>Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера може відрізнятися.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2700 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килимків | 120х120 см |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 2 476 ₴




