Килимок придверний d31 97х140 см(VS)
Можна замовити індивідуальний розмір: ширина 120 або 140 см, будь-яка довжина. Цей придверний килимок надасть вашому передпокою оригінального вигляду. У чому його особливість: - Звичайними ножицями можна вирізати килимок під розмір своєї передпокою, з урахуванням усіх кутів, скосів, нерівностей; - зверху скручені між собою нитки ПВХ; - завдяки своїй текстурі бруд та пісок з вулиці абсорбуються та залишаються всередині килимка; - прогумована нижня частина килимка запобігає ковзанню і не дає рідини просочитися на підлогу; - весь бруд можна витрусити, пропилососити, промити під струменем води; - Ви можете вибрати як стандартний розмір на нашому сайті, так і зробити індивідуальне замовлення залежно від потреб. Увага! Залежно від налаштувань екрана вашого телефону або комп'ютера, колір і відтінок товару на фото може відрізнятися.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2700 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килимків | 97х140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 697 ₴



