-26%

Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004)(VS)
13 381,20 ₴
9 912 ₴
- В наявності
- Код: ST4000DM004(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate BarraCuda 5400rpm 256MB (ST4000DM004)
Місткість жорсткого диска. Швидкість твердотільного накопичувача. Для неперевершеної продуктивності у накопичувачах BarraCuda використовується революційна енергонезалежна пам'ять Intel Optane. Продуктивність та час відгуку на рівні твердотільних накопичувачів Швидкість завантаження системи та програм у два рази вище, ніж у звичайних жорстких дисків. Доступна ціна без компромісів Диски BarraCuda – лідери ринку накопичувачів для настільних та портативних ПК за місткістю. Диски BarraCuda допоможуть вам використовувати місце максимум. Вони підлаштовуються під будь-які потреби, будь то зберігання медіафайлів або встановлення ігор. Безумовна надійність дисків BarraCuda з більш ніж 20-річною історією бренду, ємні моделі на будь-який бюджет та технологія Multi-Tier Caching Technology забезпечують універсальність цих високопродуктивних накопичувачів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.6 х 20.17 мм |
| Додаткова інформація | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | BarraCuda |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 190 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 912 ₴



