Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817) (VESA600х400)
Зручний і сучасний компактний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, що підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 55 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів. Перевага кронштейна у швидкому навішуванні та в легкому використанні. Також кронштейн дає можливість змінювати положення телевізора по вертикалі, що дасть змогу знайти оптимальне рішення для практично будь-якого місця перегляду. У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень, кріплення для монтажу та інструкцію з експлуатації продукції. Особливості кронштейна Швидкий навіс Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 37-86 дюймів Витримує вагу навантаження до 55 кг Кут нахилу 15° Естетичний дизайн кронштейнаЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | похилилій |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Відстань від стіни | 25 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 86" |
| Стандарти VESA | 75 х 75 мм, 100 х 100 мм, 200 х 100 мм, 200 х 200 мм, 300 х 200 мм, 300 x 300 мм, 400 x 200 мм, 400 x 400 мм, 600 x 600 мм |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851,85 ₴







