-26%

Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX017)(VS)
9 470,25 ₴
7 015 ₴
- В наявності
- Код: ST2000VX017(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate SkyHawk Surveillance 5400rpm 256MB (ST2000VX017)
Докладні дані відеоспостереження. Зберігайте більше. Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate спроектований для цілодобового запису з мережевих і цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вище, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а поліпшена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує простої і пропущені кадри. SkyHawk - це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. Спокій і безпека Будьте упевнені: з SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, відрізняються низьким енергоспоживанням і оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше і надійніше. Діапазон їх робочої температури складає від 0°C до 70°C, а антикорозійне покриття захищає від негоди. Підвищена продуктивність і тривалість роботи Диски SkyHawk чудово підходять для багатодискових систем і при необхідності легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях. Датчики обертальної вібрації забезпечують надійну роботу в цифрових і мережевих системах відеоспостереження на 8 дисків і більше. Датчики обертальної вібрації в середовищах з RAID-масивами забезпечують продуктивність накопичувача, підвищуючи його стійкість до вібрації.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для відеоспостереження |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Додаткова інформація | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальний рівень шуму | 22 дБ |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | 6 мс |
| Серія | SkyHawk |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 015 ₴


