Кронштейн КВАДО К-351
Універсальний кронштейн КВАДО К-З51 поєднує елегантний дизайн і надійність. Ідеально підходить для сучасних телевізорів з великими та середніми діагоналями, вагою до 25 кг. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній плиті без гвинтів та інструментів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | фіксований |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 400х400 мм |
| Відстань від стіни | 45 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Кут нахилу | +5/-12° |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 916,65 ₴

