-26%

Кронштейн Gembird MA-WA1-01 (VESA100х100)(VS)
2 172,15 ₴
1 609 ₴
- В наявності
- Код: MA-WA1-01(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Gembird MA-WA1-01 (VESA100х100)
Особливості Настінний кронштейн для монітора з одним кріпленням Кронштейн обертається, висувається та втягується, нахиляється для зміни кута читання та дозволяє повертати дисплей з альбомного положення до портретного тощо Забезпечує просте ергономічне позиціонування для зниження навантаження Працює практично з будь-яким РК-телевізором/монітором (макс. 27 дюймів) Міцна регульована пружина підходить для моніторів вагою від 2 до 7 кг Вбудована система кабельменеджменту для організованого та акуратного робочого простору Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 100х100 мм |
| Відстань від стіни | - |
| Рекомендована діагональ | 17" - 27" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +90/-45° |
| Кут повороту | + 90/- 90° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 609 ₴


