Кронштейн КВАДО К-131 (VESA200х200)
Кронштейн з плавним регулюванням кута нахилу. Для регулювання нахилу не потрібен інструмент. Це робиться просто і легко, «від руки». Швидка та проста установка завдяки тому, що: -Всі вузли попередньо зібрані; -у комплекті є кріплення монтажу для бетонних та цегляних стін; -В комплекті є набір гвинтів для кріплення телевізорів з отворами різних розмірів. -Сумісний з телевізорами зі стандартами VESA: від 50х50мм до 200х200мм, включаючи всі проміжні. А також з популярними зараз стандартами VESA 100х100 та 100х200. -У конструкції кронштейна передбачені отвори, що забезпечують легкий доступ до проводки (кабелів) у стіні. -Для більшої надійності похилі механізми на настінній плиті фіксуються двома гвинтами.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Квадо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 200х200 мм |
| Відстань від стіни | 65 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 37" |
| Стандарти VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,25 ₴






