-26%

Кронштейн Gembird WM-80ST-02 (VESA600х400)(VS)
3 414,15 ₴
2 529 ₴
- В наявності
- Код: WM-80ST-02(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кронштейн Gembird WM-80ST-02 (VESA600х400)
Особливості Надійний сталевий настінний кронштейн Підходить для більшості телевізорів або моніторів з розміром екрану 37 - 80 дюймів Сумісний зі стандартами VESA 600 x 400 мм Дозволяє повертати монітор на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів Відстань від стіни: 58 - 402 мм У комплект включена вся необхідна для установки фурнітураЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кронштейна | поворотно-похилій |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Відстань від стіни | 58 - 402 мм |
| Рекомендована діагональ | 37" - 80" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 300 х 200 мм, 400 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 х 300 мм, 400 х 400 мм, 600 х 400 мм |
| Тип кріплення | настінне |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529 ₴



