Сковорода Resto Leo 26 см (93041)
Універсальна сковорода зі знімною ручкою із серії LEO. Особливості Внутрішнє антипригарне мармурове покриття Зовнішнє термостійке мармурове оздоблення Ергономічна знімна ручка Підходить для всіх типів плит, зокрема індукційних Можна поміщати в духовку за температури до 200°C (без ручки)Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RESTO |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовій шафі | Да |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Висота стінки | 7.1 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Да |
| Лита ручка | Немає |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал кришки | - |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | без крихти |
| Носик для зливу | Немає |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | Pfluon |
| Тип | традиційна |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Товщина стінки | 3.0 мм / 4.0 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240,65 ₴









