Акумуляторна батарея модульна Deye BOS-GM5.1 51.2V 100Ah (складова комплекту)
Увага! Продається як невід'ємна частина разом із стійками та БМС (артикул на сайті: 481208, 481212 та 481202 докуповується окремо). Зручність. Стандарт швидкого встановлення 19-дюймового вбудованого модуля зручний для встановлення та обслуговування. Безпека та надійність. Матеріал катода виготовлений з LiFePO 4 з безпечними характеристиками і тривалим терміном служби, модуль має менший саморозряд, до 6 місяців без зарядки на полиці, немає ефекту пам’яті, чудові характеристики неглибокого заряду і розряду. Інтелектуальна система BMS. Має функції захисту від перерозряду, перерозряду, перерозряду, перерозряду за струмом, перерозряду за температурою. Система може автоматично керувати станом заряду і розряду, балансувати струм і напругу кожного елемента. Екологічність. Весь модуль не токсичний, не забруднює навколишнє середовище і є екологічно чистим. Гнучка конфігурація. Кілька батарейних модулів можна під’єднати паралельно для збільшення ємності та потужності Підтримка USB-модернізації, wifi-модернізації (опціонально), віддаленої модернізації (сумісно з інвертором Deye). Терморегулювання. Визначення температури основних частин, елементів, роз’ємів живлення тощо. Широкий температурний діапазон. Діапазон робочих температур від -20°C до 55°C, чудові показники розряду і тривалості циклу. УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ Акумулятори Deye не можна підключати до інверторів інших виробників. 1. Без CAN-зв'язку - через добу акумулятор засинає. 2. Якщо спрацює захист у BMS по розряду - ви його не запустите. 3. Інвертори інших виробників одразу дають повний зарядний струм (без плавного зростання) - це може привести до виходження з ладу BMS і це буде не гарантійний випадок. 4. При зверненні у техпідтримку чи сервіс акумулятор має бути приєднаний до інвертора Deye з налаштованим Логгером (Solarman або DeyeCloud) з виходом до мережі інтернет. 5. При зверненні в сервіс повинно надаватися фото/відео встановленного обладнання, включаючи серійні номери. 6. Обладнення має бути встановлено кваліфікованими спеціалістами.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Максимальний струм заряду | 125 А |
| Максимальний струм розряду | 125 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | от 0°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 958,20 ₴



