
Накопичувач HDD SATA 18.0 TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX)(VS)
36 510,75 ₴
- Немає в наявності
- Код: WD181KFGX(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Накопичувач HDD SATA 18.0 TB WD Red Pro NAS 7200rpm 512MB (WD181KFGX)
Захищені п"ятирічної обмеженою гарантією накопичувачі WD Red Pro спеціально створені для роботи в умовах зростаючих навантажень в комерційних середовищах і призначені для систем NAS середнього і великого розміру з 24 і менше відсіками.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 000 000 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Додаткова інформація | унікальна технологія NASware 3.0 |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 18 ТБ |
| Об'єм буфера | 512 MB |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | WD Red Pro |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 272 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.6 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 50 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 510,75 ₴

