-26%

Мікрохвильова піч Gorenje MO4250CLI(VS)
8 847,90 ₴
6 554 ₴
- В наявності
- Код: MO4250CLI(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Gorenje MO4250CLI
Для приготування страв ви зможете використовувати будь-яку ємність, придатну для розігріву в мікрохвильових печах. Абсолютно рівне керамічне дно робочої камери дозволить більш раціонально використовувати внутрішній об’єм печі, а також забезпечить легкий догляд за поверхнею.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Випічка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 285 х 450 x 365 мм |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 20 л |
| Відкидні дверцята | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решітка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | немає |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | кварцовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 554 ₴



