Планшет Oscal Pad 90 8/128GB 4G Space Grey
Елегантний Pad 90 з його полірованим зовнішнім виглядом та закругленими краями візуально привабливий та приємний у використанні, що робить його надійним супутником для професійних завдань, освітніх занять та дозвілля. Крім того, завдяки тонкому профілю всього 8,0 мм і легкій вазі 523 г він легко переносимий, що дозволяє використовувати його однією рукою. 10,92-дюймовий дисплей IPS з ефектом занурення Більш широкий дисплей, чіткіше зображення Великий 10,92-дюймовий екран пропонує широке полотно для перегляду, де деталі чіткі, а яскраві кольори. Ідеально підходить для потокової передачі, ігор, віртуального навчання або перегляду веб-сторінок, він забезпечує повністю захоплюючий досвід із чудовою чіткістю. Частота 120 Гц Точність, швидкість, чуйність Кожен торкання і жест на Pad 90 розпізнаються з винятковою точністю та швидкістю, забезпечуючи плавний торкання для більш швидкої та точної взаємодії. Частота дискретизації торкання 120 Гц гарантує підвищену чуйність для перегляду, введення та ігор. 7700 мАг Потужність, яка триває довго Створений для роботи від однієї зарядки, Pad 90 оснащений потужною батареєю ємністю 7700 мАг. Незалежно від того, чи дивитеся ви улюблені шоу, граєте годинами безперервно або працюєте в дорозі, Pad 90 забезпечує надійну роботу протягом тривалого часу. Розблокування по обличчю Ваша особа - ваш ключ Легко розблокуйте свій пристрій, просто глянувши на нього, забезпечуючи безпеку вашої особистої інформації.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Швидке заряджання | відсутня |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрана | 10.92" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 258.1 х 169.6 х 8 мм |
| Серія | Oscal Pad 90 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 1.6 ГГц Гц |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 934,65 ₴






