-26%

Мікрохвильова піч LG MS2336GIB(VS)
9 624,15 ₴
7 129 ₴
- В наявності
- Код: MS2336GIB(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч LG MS2336GIB
Автоматичне приготування Автоматичний розігрів Захист від дітей (блокування приладу) Швидкий старт Авторозморожування (швидке розморожування) Підтримка страви в теплому стані Установка часу (годинник) Розморожування за вагоюЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторна система | є |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрустких скоринок | немає |
| Вертел | немає |
| Внутрішнє покриття | немає даних |
| Випічка | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 272 х 476 х 357 мм |
| Діаметр поворотного столу | 29.2 см |
| Максимальна потужність гриля | немає |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л |
| Відкидні дверцята | немає |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 1000 Вт |
| Решітка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без гриля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 129 ₴



