-26%

Вбудована мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AK/UA(VS)
15 834,15 ₴
11 729 ₴
- В наявності
- Код: MS23A7118AK/UA(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AK/UA
Система потрійного розподілу хвиль Переконайтеся, що все, що ви готуєте, ідеально готується. Унікальна система потрійного розподілу хвиль розподіляє хвилі у 3-х напрямках, тому вони досягають кожного кута і проникають в їжу в декількох напрямках. Це гарантує, що все готується набагато ретельніше і рівномірніше. Біокерамічні покриття - 10 років гарантії Прибирати після приготування набагато легше. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Німецький інститут Гогенштейна затвердив його, покриття володіє антибактеріальними властивостями, і видаляє 99,9% бактерій. Крім того покриття не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | біокераміка |
| Габарити | 489 х 275 х 346 мм |
| Габарити ніші для вбудовування | немає даних |
| Діаметр піддону | 28.8 см |
| Максимальна потужність гриля | - |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | немає |
| Тип керування | сенсорно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 729 ₴

