Витяжка Pyramida WHK 60 WH
Плоска витяжка Pyramida для маленьких кухонь. Скляний декоративний козирьок допомагає скоригувати траєкторію пари під час активного приготування. Завдяки конструктивній особливості мотора, витяжка має достатню потужність, працює надійно з більшою продуктивністю 380 м3/год. Має три швидкості та два режими роботи на вибір - відведення повітря або рециркуляція. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | відсутнє |
| Тип | пласка |
| Вугільний фільтр | є (до комплекту поставки не входить) |
| Діаметр вихідної отвори | 120 мм |
| Дисплей | без дисплея |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Комплект монтажний | є |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Зворотний клапан | немає |
| Потужність ламп | 1х4 Вт |
| Продуктивність | 380 куб. м/год |
| Пульт керування | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 600 х 150 х 480 мм |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | кнопкове |
| Тип монтажа | у шафу |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турборежим | немає |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Функція Hob2Hood | немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 879,90 ₴






